Klikněte si na nabídku:

Rozpis kroužků podzim 2014 - VS.doc (99 kB)

Říjen 2014 plak.doc (83,5 kB)
 

Nabídka pravidelných zájmových kroužků pro školní rok 2014/2015

Vyberte si z naší nabídky pravidelných zájmových kroužků, kurzů a příležitostných akcí, které pořádáme každý měsíc.

Přihlášky do kroužků si můžete vyzvednout v DDM nebo stáhnout na našich stránkách a odevzdat během měsíce září v DDM. Pořadí odevzdaných přihlášek je rozhodující pro přijetí do kroužků, o který je velký zájem, a není možné přijmout všechny zájemce. Výjimkou mohou být sportovní, taneční a dramatické kroužky, kde při velkém počtu zájemců mohou být provedeny talentové zkoušky nebo mají přednost děti, které již kroužek navštěvovaly v minulém roce.

Zápisné můžete uhradit na celý rok nebo na 1. pololetí na náš účet 78-8971070227/0100,   s VARIABILNÍM SYMBOLEM, který je uvedený u každého kroužku v rozpise. KAŽDÝ KROUŽEK JE POTŘEBA ZAPLATIT ZVLÁŠŤ do konce října! Do kolonky pro příjemce uvést jméno dítěte, které bude daný kroužek navštěvovat!

Slevy: Na základě vyhlášky č. 74/2005 o Zájmovém vzdělávání a na základě vnitřní směrnice Domu dětí a mládeže Týniště nad Orlicí poskytujeme tyto slevy a platební úlevy:

a) Zápisné může být sníženo u dítěte, jehož zákonný zástupce doloží, že pobírá sociální příplatek (potvrzení o hmotné nouzi), nebo že dítě je v pěstounské péči.

 b) Účastníkům, kteří se přihlásí více než do dvou zájmových činností, je snížen poplatek o 100,- Kč za každý zájmový kroužek. Bližší informace na tel. čísle 725435731.

 

ROZPIS KROUŽKŮ PODZIM 2014

 

 

 

název

vedoucí

kde

VS

Pondělí

 

 

 

 

12.00 – 14.30

ŠIKULKA I.

Eva Jenčíková

Veronika Pokorná

klubovna Eva

1401

14.00 – 15.00

ANGLIČTINA I.

Hana Šimánová

jídelna

1427

15.00 – 16.00

ATLETIKA II.

Lenka Reslová

tělocvična ZŠ

1440

15.00 – 16.30

HOLČIČINKY

Eva Jenčíková

klubovna Eva

1402

15.00 +

STOLNÍ TENIS

Mirek Kalous

herna U Dubu

1404

16.00 – 17.00

KYTARA I.

Jana Kalousová

ředitelna

1421

16.00 – 17.30

THE SWAG

Lenka Reslová

společenka

1432

16.00 – 18.00

DS POŠKOLÁCI II.

Jana Bahníková

hudebna

1423

16.30 – 18.00

HOLČIČINY

Eva Jenčíková

klubovna

1403

17.00 – 18.00

MATEMATICUS

Jiří Linhart

angl./klubovna Eva

1447

17.00 – 18.00

KEYBOARD I.

Zdena Veselková

klubovna dole

1429

17.00 – 18.30

SEBEOBRANA I.

Zdeněk Kvasnička

Petr Urbánek

Borovský

tělocvična DDM

1430

17.00 – 19.00

MODELÁŘI I.

Boris Khanbekyan

modeláři

1458

17.30 – 19.30

ROSEGIRLS IV.

Lenka Kupcová

Míša Dušková

společenka

1407

18.00 – 19.00

PROGRAMOVÁNÍ

Jiří Linhart

počítače

1448

18.00 – 19.00

KEYBOARD II.

Zdena Veselková

klubovna dole

1429

16.30 – 19.30

ANGLIČTINA kurz

Dana Černohousová

klubovna Eva/jídelna

--

Úterý

 

 

 

 

13.00 – 14.00

FLÉTNIČKA I.

Martina Kumpoštová

hudebna

1408

13.00 – 14.40

PIDIVOLEJBAL

Eva Jenčíková

Veronika Pokorná

tělocvična DDM

1410

14.00 – 15.00

KYTARA II.

Jana Kalousová

ředitelna

1421

15.00 – 17.00

MINIVOLEJBAL

Jana Bahníková

tělocvična ZŠ

1411

15.00 – 17.00

VOLEJBAL

Eva Jenčíková

tělocvična ZŠ

1412

15.00 – 17.00

ROSEGIRLS III.

Eliška Vohnoutová

Klára Stolínová

společenka

1413

15.00 – 16.30

ROSEGIRLS II.

Lenka Reslová

tělocvična

1405

16.30 – 17.30

KEYBOARD III.

Zdena Veselková

klubovna dole

1429

16.30 – 17.30

FLÉTNIČKA II.

Martina Kumpoštová

hudebna

1408

16.30 – 18.00

THE SWAG

Lenka Reslová

tělocvična

1432

17.00 – 18.00

FRANCOUZŠTINA

Zina Grigorjan

angličtina

1452

17.00 – 18.00

ROSEGIRL´S I.

Lenka Kupcová

Míša Dušková

společenka

1415

17.00 – 19.00

MALÝ ŘEZBÁŘ

Boris Khanbekyan

modeláři

1451

17.30 – 18.30

KEYBOARD IV.

Zdena Veselková

klubovna dole

1429

17.30 – 20.00

PEDIG

+ TVOŘENÍČKO

Eva Jenčíková

klubovna Eva

1454

18.00 – 19.30

JÓGA kurz

Jan Čipčala

společenka

--

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Středa

 

 

 

 

13.30 – 15.00

NOVINÁŘI

Veronika Pokorná

počítače

1453

14.00 – 15.00

KYTARA III.

Jana Kalousová

ředitelna

1421

14.00 – 16.00

FIMO

Eva Jenčíková

klubovna nahoře

1455

14.00 – 16.00

KREATIVKA

Hana Šimánová

jídelna

1419

15.00 – 16.00

KYTARA IV.

Jana Kalousová

ředitelna

1421

15.00 – 17.00

CIGI CIGI CAG I.

Dana Černohousová

tělocvična ZŠ

1420

15.00 – 17.00

GEOCACHING

Veronika Pokorná

angličtina

1456

15.00 – 17.00

TURISŤÁK

Veronika Pokorná

angličtina

1457

16.00 – 17.00

KYTARA V.

Jana Kalousová

ředitelna

1421

16.00 – 18.00

DS POŠKOLÁCI I.

Jana Bahníková

společenka

1423

16.00 – 18.00

KERAMIKA

Žaneta Brendlová

jídelna

1422

16.00 – 18.00

DESKOVKY

Eva Jenčíková

klubovna Eva

1441

16.30 – 17.30

WEBOVKY RAZ, DVA

Jiří Linhart

počítače

1449

17.00 – 18.00

RUŠTINA

Zina Grigorjan

angličtina

1443

17.00 – 18.00

ŠACHY

Boris Khanbekyan

hudebna

1442

17.30 – 19.00

SEBEOBRANA II.

Zdeněk Kvasnička

Petr Urbánek

Petr Králíček

tělocvična DDM

1431

18.00 – 19.45

DOMINION

Eva Jenčíková

klubovna nahoře

1444

Čtvrtek

 

 

 

 

12.00 – 14.30

PIDIDIVY

Veronika Pokorná

Jana Bahníková

hudebna

1433

14.00 – 15.00

KYTARA

Jana Kalousová

ředitelna

1421

15.00 – 16.00

KYTARA

Jana Kalousová

ředitelna

1421

15.00 – 16.30

ROSEGIRLS III.

Eliška Vohnoutová

Klára Stolínová

společenka

1413

15.00 – 16.30

MINISPORTOVKY

Lenka Reslová

tělocvična DDM

1435

15.00 – 16.30

PIDIVOLEJBAL a MINIVOLEJBAL

Eva Jenčíková

Veronika Pokorná

tělocvična ZŠ

viz ÚT

16.00 – 17.00

ANGLIČTINA II.

Kateřina Rulfová

angličtina

1428

15.00 – 16.30

POČÍTAČE

Filip Šrámek

počítače

1437

17.00 – 18.30

RYBÁŘI

Zdeněk Chaloupka

jídelna

1414

17.00 – 18.30

ROSEGIRL´S I.

Lenka Kupcová

Míša Dušková

společenka

viz ÚZ

17.00 – 19.00

MODELÁŘI II.

Boris Khanbekyan

modeláři

1458

17.00 – 18.30

ANGLIČTINA kurz

Dana Černohousová

angličtina

--

 

GOOD LUCK GYM

Zdeněk Kvasnička

tělocvična

--

Pátek

 

 

 

 

12.00 – 14.30

ŠIKULKA II.

Eva Jenčíková

Veronika Pokorná

klubovna nahoře

1401

14.30 – 16.30

MINIVOLEJBAL a VOLEJBAL

Eva Jenčíková

Jana Bahníková

tělocvična ZŠ

viz ÚT

14.30 – 16.30

ROSEGIRLS II.

Lenka Reslová

společenka

viz ÚT

17.00 – 18.30

ATLETIKA I.

Lenka Reslová

tělocvična ZŠ

1441

17.30 – 19.00

ROSEGIRLS IV.

Lenka Kupcová

společenka

viz PO

19.00 – 20.00

CIGI CIGI CAG II.

Dana Černohousová

tělocvična ZŠ

viz ST

 

 

 

 

 

17.00 – 19.00 (ne)

IPP

Eva Jenčíková,

Veronika Pokorná

klubovna nahoře

 

   A TAHLE TABULKA PROSTĚ NEJDE SMAZAT... :)    
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       

 


Borovice.cz

Aktuality

V této rubrice nejsou žádné články.


Diskuzní fórum

Datum: 15.05.2014

Vložil: Šárka

Titulek: vánoční výstava 2014

Dobrý den,chtěla bych se zeptat zda-li bude letos Vánoční výstava v DDM.Předem děkuji za odpověď.

Odpovědět

—————

Datum: 02.06.2014

Vložil: Eva

Titulek: Re: vánoční výstava 2014

Ano bude, prvděpodobně od 30.11. do 3.12.

Odpovědět

—————

Datum: 23.10.2010

Vložil: Eva

Titulek: Cokoliv kdokoliv

Máte-li nějaké přání či připomínku k našim akcím, ozvěte se na email nebo se stavte přímo ve Sluníčku! Těšíme se na vaše náměty!

Odpovědět

—————





Kontakt

DDM Sluníčko

Mírové náměstí 271
51721 Týniště nad Orlicí


725435731 - Jana Kalousová (ředitelka)
725435732 - Eva Jenčíková (akce a dílny)