ÚNOR 2015: únor 2015 plak.doc (48 kB)

 

úterý 3. 2.                   PEDIGOVÁ DÍLNA PRO ZAČÁTEČNÍKY od 17.30 hod.

Dílna pro dospělé as starší děti, přijďte se k nám zamotat do proutků. Přihlaste se předem. Cena 40,- + spotřebovaný materiál. Přihlaste se prosím, předem, omezený počet míst.

JARNÍ PRÁZDNINY – Na všechny akce se přihlaste předem!

 

pondělí 9. 2.               SNĚHULÁČÍ HŇÁCAVÉ TVOŘENÍ       7.30 – 16 hod.

Celodenní program ve Sluníčku. Vyzkoušíme práci s keramickou hlínou, točení na kruhu, modelování z Fima a ze sněhu. Kromě výtvarničení na nás čeká zahrada nebo tělocvična na sportohrátky, deskovky a drobničky ve skupinách. Cena 160,- Kč.

úterý 10. 2.                 VÝLET PLAY BROUMOVSKO

Celodenní výlet na interaktivní výstavu do Broumova…

Sraz v 7.20 na nádraží, návrat v 18.20 na nádraží. Cena 200,- Kč.

středa 11. 2.                PO STOPÁCH SNĚHULÁKŮ        7.30 – 16 hod.

Stopovaná, deskovky, sněhohrátky, počítačové hry, hádánky a luštěnky ve Sluníčku. Celodenní program se zajištěným obědem, odpolední svačinou a pitným režimem.

čtvrtek 12. 2.              VÝLET DO TONGA                       8.10 – 17.30 hod.

Celodenní výlet do hradeckého Tonga, odkud žádné dítě nechce odcházet. Skákací hrad, hřiště, trampolíny, obří klouzačka nebo hrad se stovkami možností, co dělat, jsou toho zárukou. 

pátek 13. 2.                 SNĚHULÁK NEBO ALCHYMISTA        7.30 – 16 hod.

Celodenní program ve Sluníčku. Zabrousíme do světa alchymie, pokusů, zdravovědy a nebude chybět ani alchymistův poskok, který rád škodí…

 

úterý 17. 2.                 KÁVOVÁNÍ - JEŽCI A HRNKY   od 17. 30 hod.

Podvečerní dílna pro děti s rodiči, mládež nebo samotné dospělé. Vytvoříme kouzelně vypadající vznášející se hrnek nebo oblíbeného ježka. Přihlaste se prosím, předem, omezený počet míst. Cena 40,- Kč + spotřebovaný materiál.

sobota 21. 2.               DĚTSKÝ MAŠKARNÍ KARNEVAL        od 14.30

Těšíme se na všechny masky, připravené jsou soutěže a hry pro děti i doprovod, soutěž masek, tombola a předtančení našich kroužků. Vstupné 40,- Kč. Občerstvení zajištěno.

úterý 24. 2.                 PEDIG                                   od 17. 30 hod.

Dílna pro začátečníky i pokročilé, přijďte se k nám zamotat do proutků. Přihlaste se předem. Cena 40,- + spotřebovaný materiál. Přihlaste se prosím, předem, omezený počet míst.